SİTE: Ana Sayfa EĞİTİM Kurs, Seminer, Organizasyonlar Rahat Hamilelik, Kolay Doğum, Doğal Doğum Bilinci Semineri Online Olursa
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Arama

Hamileler Kulübü

Rahat Hamilelik, Kolay Doğum, Doğal Doğum Bilinci Semineri Online Olursa

           alt

Eğitimlerimizin önemini biliyorum ve hep de söylüyorum. Ama herkesi aynı tarih ve saatlerde bir yerlerde toplamak çok zor. Eşlerin seyahati, toplantısı vb olabiliyor. Birine uyan diğerinde mümkün olmayabiliyor. Bir de adı seminer ya, yorulacaklarını düşünüyorlar haklı olarak.. Oysa yorulmuyorlar, bunlar klasik seminerler gibi masa sandalye usulü olmuyor çünkü. Ama herkesi aynı zaman diliminde evlerinde toplamak kolay da, yani kendi evlerinde... Belli bir mekanda toplamak zor. Eğitimleri mecburen hep gündüz yapıyoruz ama babalar çalıştığı için, anne adayı evde olsa bile, haftasonları tam mesai ile eğitimde olmak, toplumsal öğrenilmişliklerle doğuma bakış açısı gereği, baba için ilk intiba olarak pek içaçıcı olmadığı gibi bir anlamda işkence  sayılan gereksizlik de sanılabiliyor. Öyle olmasa da bu önyargıyı ancak eğitime gelince kırabiliyorlar.

Peki bu eğitimi Online yapsam?

 Akşam veya haftasonu akşam evinizde  koltuklarınızda yayılıp izleyip, aynı anda soru sorup cevap alabilseniz, ses ve kamera ile.. Filmleri online izlesek. aynı anda filme yorum yapsak, eğitimimizle uyan yönlerine baksak..


Evet eğitime katıldıkları anda başlayan büyü, eğitim sonunda her babayı, doğum anının beyaz atlı prensi haline getiriyor ama... İşte o eğitim anında herkesi toparlamanın zorluğunu bilemezsiniz. Hele babaları... Oysa doğumda anne bebek takımının en önemli bir diğer parçası da baba. Olmalı o da.

Peki bu eğitim evinizde olsa, akşam saatleri olsa ve bir haftaya yayılmış olsa. Kayıt olanlara bir şifre versem ve o şifre ile eğitime katılsa... Canlı konuşma ve sunumlar ile kamera desteği olsa. Bu şekilde bir eğitime katılır mısınız?

Bu durumda o eğitimde 40 kişi olmanız ile 10 kişi olmanız farketmediği gibi, üstünüzde sadece bir tişort ve siz yatağınızda dahi olabilirsiniz değil mi?

Bu konuda yorum istiyorum..  İlk online eğitimimiz için bu bize bakış açısı kazandıracak... Haydi yorum ve isteklerinizi almak istiyorum.

sevgilerimle

JALE ÖZEN

 

 

DOĞAL DOĞUM BİLİNCİ

Doğumda Zamana Saygıya Dair


Doğumun zamanını beklemek ve doğumda da zamana saygı duymak...Süreci yaşamak ve hissetmek

İşte gene harika bir doğum.

Dr.Ahmet Akkoca' dan dinliyoruz:

  42+1 hf da aramıza gelen Sofi bebek doğumda zamana ...

More:

BEBEĞİM

Sütlaç Annesini TV de İzledi

Sütlaç Annesini TV de İzledi


Anne Olunca Anladım programı Kanal1  in konuğuyduk Dr. Hakan Çoker ile. Sevgili Hülya Yıldırım, bilinçli bir anne olarak kendini bu konulara adamış. Devamını oku...

More:

DOĞAL YAŞAM

Hamilelikte İdrar Yolu Enfeksiyonları Ve Cranberry

Hamilelikte İdrar Yolu Enfeksiyonları Ve Cranberry

           

Latince ismi Vaccinium macrocarpon olan Cranberry’nin meyveleri idrar yolu enfeksiyonlarında kullanımıyla tanınıyor. Cranberry deki bileşenlerin mesaneyi çevreleyen epitel hücrelerin yüzeyi...

Devamını oku...
More:

JALE ÖZEN KİMDİR?

Kişisel Bilgiler:
Doğum: 1968-Kayseri
Uyruk: T.C.
Eğitim: 1993-1990 Marmara Üni. Güzel Sanatlar Fak. Tekstil Anasanat dalı-Giyim Bölümü
1989-1985 Ege Üni.Tekstil Müh. Fak. Tekstil Teknolojisi
1985-1982 İzmir Karataş Lisesi –Matematik Bölümü

CEP:0 537 327 00 06

Jaleozen68@gmail.com

Devamı...